Mobilní průvodce „Žďár nad Sázavou město památky UNESCO“

Jedná se o aplikaci mobilního průvodce městem poskytovanou zdarma, která je určena pro mobilní telefony podporující jazyk JAVA a pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS.

Tento mobilní průvodce novou moderní a pohodlnou formou představuje zejména památku UNESCO – Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého a další atraktivity cestovního ruchu města Žďár nad Sázavou.

Mobilní průvodce obsahuje nejen informace o historii, kulturních a sportovních akcích ve městě, turistických cílech, jako jsou muzea a galerie, naučná stezka, památky a plastiky M. Olšiaka, informace o sportovním vyžití, přehledu ubytovacích zařízení, kontaktech na informační centra, ale jeho součástí také interaktivní mapa a v případě, že je Váš mobilní telefon vybaven zařízením GPS, dokáže Vás navigovat ke zvolenému cíli a informuje o současné vzdálenosti od ostatních atraktivit cestovního ruchu ve městě.

Průvodce slouží zejména jako praktický nástroj – můžete pomocí něj zavolat na uvedená čísla, spustit odkazy na webové stránky, zjistit otevírací doby a důležité kontakty a orientovat se ve městě pomocí mapy s vyznačenými body zájmu.

 

Mobilní průvodce lze stáhnout kliknutím ZDE

 

Další nespornou výhodou je možnost aktualizace kalendáře kulturních a sportovních akcí, přičemž bluetooth vysílač nabídne stažení nové verze průvodce, i když jeho předchozí verze je již instalována.

 

Ukázka mobilního průvodce v mobilních telefonech:

Tento průvodce vznikl za finanční podpory Kraje Vysočina
Tento průvodce vznikl za finanční podpory Kraje Vysočina

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!