Town council

Members of town council

    
 

Herold Karel, Mgr.

Novotný Vladimír, Ing.

Štursa Zdeněk, Ing.

name and surname

Mr. Karel Herold Mr. Vladimir Novotny Mr. Zdenek Stursa

candidate of

CSSD CSSD CSSD

phone

- +420 731 546 469 +420 566 651 912
e-mail karel.herold@email.cz novotny.v@kr-vysocina.cz
stursa@sbdzh.cz
       
 

Voráček Rudolf, Ing.

Zrůst Michal Hubert, MSc.

Zvěřinová Dagmar, Ing.

name and surname Mr. Rudolf Voracek Mr. Michal Hubert Zrust Mrs. Dagmar Zverinova
candidate of CSSD CSSD CSSD
phone - +420 566 690 111 -
e-mail - zrust@poliklinikazr.cz -
       
 

Kulhánek Zdeněk, PhDr.

Mrkos Martin, Ing

Navrátil Zdeněk, Mgr.

name and surname Mr. Zdenek Kulhanek Mr. Martin Mrkos Mr. Zdenek Navratil
candidate of ZDAR - ZIVE MESTO ZDAR - ZIVE MESTO ZDAR - ZIVE MESTO
phone +420 608 529 851 +420 739 477 703 +420 778 538 311
e-mail druwyd@centrum.cz martin.mrkos@gmail.com zdenek.navratil@zdarns.cz
       
 

Olšiak Michal

Vykoukal Ondřej, Mgr.

Zemanová Lucie, Bc.
name and surname Mr. Michal Olsiak Mr. Ondrej Vykoukal Mrs. Lucie Zemanova
candidate of ZDAR - ZIVE MESTO ZDAR - ZIVE MESTO ZDAR - ZIVE MESTO
phone +420 731 277 090 +420 725 300 552 +420 731 185 802
e-mail michal.olsiak@gmail.com ondrej.vykoukal@gmail.com lucazemanova@centrum.cz
       
 

Bělohlávková Romana, MUDr.

Dvořák Rostislav

Janů Anna

name and surname Mrs. Romana Belohlavkova Mr. Rostislav Dvorak Mrs. Anna Janu
candidate of KDU-CSL KDU-CSL KDU-CSL
phone +420 566 624 536 +420 728 085 967 +420 777 755 435
e-mail romana.bel@seznam.cz dvorak.rostislav@centrum.cz janu.anna@gmail.com
       
  Klement Josef, Ing. Forst Vlastimil, Ing. Řezníková Ludmila, Mgr.
name and surname Mr. Josef Klement Mr. Vlastimil Forst Mrs. Ludmila Reznickova
candidate of KDU-CSL ANO 2011 ANO 2011
phone +420 778 538 312 +420 737 427 937 +420 731 153 324
e-mail josef.klement@zdarns.cz vlastikforst@seznam.cz reznickoval@pribyslav.cz
       
  Zlesák Radek, Ing. Miklík Jaroslav

Stoček Petr, Ing.

name and surname Mr. Radek Zlesak Mr. Jaroslav Miklík Mr. Petr Stocek
candidate of ANO 2011 KSCM KSCM
phone +420 723 929 870 +420 731 515 416 +420 776 802 202, 566 621 714
e-mail r.zlesak@seznam.cz miklik@ebzet.cz 0566621714@iol.cz
       
  Vidergotová Šárka

Brychta Jaromír, Mgr.

Černý Radek, MUDr.

name and surname Mrs. Sarka Vidergotova Mr. Jaromir Brychta Mr. Radek Cerny
candidate of KSCM ODS ODS
phone +420 728 547 144 +420 603 570 436 +420 724 008 216
e-mail vidergotova@seznam.cz mbrychtova@centrum.cz radek.cerny.ez@volny.cz
       
 

Mokříš Jan, MUDr.

Bárta Ladislav, Bc.

Jirman Miloš, JUDr.

name and surname Mr. Jan Mokris Mr. Ladislav Barta Mr. Milos Jirman
candidate of ODS TOP 09 TOP 09
phone +420 602 305 341 +420 774 701 107 +420602 720 945
e-mail j.mokris@o2active.cz ladislav.barta@zdarsko.cz jirman@ajk.cz

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!