Hlášení městského rozhlasu ze dne 1. 12. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Město Žďár nad Sázavou zve občany na Setkání tentokrát na všeobecné téma, které se uskuteční ve středu 6. prosince 2017 od 18:00 hodin v zasedací místnosti rady města. Bližší informace naleznete na webových stránkách města.

Poradenský den České obchodní inspekce a živnostenského úřadu se uskuteční ve středu 6. prosince 2017 od 13:00 do 16:00 hodin v budově městského úřadu, 3. patro, kancelář č. 94. Občané města se mohou poradit, jak postupovat v problematických situacích, např. při reklamacích, dále mohou podat podnět ke kontrole, stížnost nebo získat pomoc při řešení konkrétního případu.  

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 26 v budově č. p. 1876 na ulici Brodské č. o. 27. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.459,- Kč. Přihlášky je možné odevzdat nejpozději do 7. prosince 2017 do 12:00 hodin. Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že v průběhu tohoto týdne byly předány následující nálezy: čelenka, brýle a svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

V sobotu 2. prosince 2017 se v Městském divadle od 19:00 hodin uskuteční charitativní koncert vánočních písniček „Zkoleduj se“. Za projektem stojí žďárský rodák – herec Petr Vaněk. Výtěžek z představení půjde na pomoc rodinám se zrakově postiženými dětmi.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu „Putování našich žáků za vločkou“.

Regionální muzeum Vás zve na výstavu „Když štědrovka zavoní“, která začíná v úterý 5. prosince 2017.

Příspěvková organizace Kultura Žďár Vás zve do Galerie Stará radnice na výstavu Petra Bendy „KAIROS – Vyvzdorovaný čas“. Výstava trvá do neděle 3. prosince 2017.

Kino Vysočina Vás zve dnes 1. prosince 2017 od 17:00 hodin na životopisné drama „Nádech pro lásku“.

 

KONEC HLÁŠENÍ