Hlášení městského rozhlasu ze dne 12. 7. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na pronájem bytu na ulici Brodská č. p. 1905, č. o. 33, č. bytu 15 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.563,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. září 2017. Termín uzávěrky je zítra 13. července 2017. Na tomto bytě je v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu jedna osoba.

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na pronájem bytu na ulici Brněnská č. p. 2228, č. o. 10, č. bytu 7 (holobyt) ve Žďáře nad Sázavou 1. Základní měsíční nájemné činí 936,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. září 2017. Termín uzávěrky je zítra 13. července 2017. Na tomto bytě jsou v době vyhlášení záměru přihlášeny k trvalému pobytu tři osoby.

Město Žďár nad Sázavou dále vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017.

Bližší informace ke všem záměrům naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 2x svazek klíčů, mobilní telefon, sluneční brýle, tablet a nafukovací matrace. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

VÝLUKY:

Vodárenská akciová společnost a. s. oznamuje, že bude přerušena dodávka vody na ulici Komenského zítra 13. července 2017 od 7:00 do 9:00 hodin. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Město Žďár nad Sázavou Vás zve na akci „Bruslení s Martinou“, která se koná v neděli 16. července 2017 od 15:00 hodin na rychlobruslařském oválu u zimního stadionu. Společně s Martinou Sáblíkovou si můžete zajezdit na svých in-line bruslích po novém povrchu rychlobruslařského oválu. Součástí programu bude autogramiáda.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 15. července 2017 od 17:00 hodin na historické drama „Oklamaný“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!