Hlášení městského rozhlasu ze dne 14. 7. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

Obec Hamry nad Sázavou oznamuje, že byla dokončena oprava mostu na silnici I/19 u Březinova mlýna. Provoz po silnici bude obnoven od soboty 15. července 2017 od 6:00 hodin.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 3x svazek klíčů, mobilní telefon, sluneční brýle, tablet, nafukovací matrace a peněženka. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

VÝLUKY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Město Žďár nad Sázavou Vás zve na akci „Bruslení s Martinou“, která se koná v neděli 16. července 2017 od 15:00 hodin na rychlobruslařském oválu u zimního stadionu. Společně s Martinou Sáblíkovou si můžete zajezdit na svých in-line bruslích po novém povrchu rychlobruslařského oválu. Součástí programu bude autogramiáda.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 16. července 2017 od 14:30 hodin na animovanou komedii „Auta 3“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!