Hlášení městského rozhlasu ze dne 14. 9. 2016

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Městský úřad Žďár nad Sázavou oznamuje, že z důvodu opravy elektroinstalace v budově úřadu dojde v době od pátku 16. 9. 2016 do čtvrtku 29. 9. 2016 včetně k přesunutí agendy občanských průkazů, cestovních pasů a evidence obyvatel do náhradních prostorů. Upozorňujeme, že z technických důvodů nebude možné v uvedené době přijímat žádosti o vydání cestovního pasu. Ostatní služby budou zajištěny bez omezení. Podrobnější informace najdete na webových stránkách města, na úřední desce nebo vám je sdělí pracovnice informační kanceláře při vstupu do budovy městského úřadu.

Městský úřad Žďár nad Sázavou oznamuje, že v pátek 23. 9. 2016 od 13:00 do 19:00 hodin proběhne Den otevřených dveří. Běžný provoz úřadu do 14:30 hodin bude zachován. Jste srdečně zváni. Podrobnosti naleznete na webových stránkách města.

Upozorňujeme občany, že do 20. 9. 2016 probíhá na území České republiky největší vzdušné cvičení AMPLE STRIKE 2016. Po tuto dobu může dojít ke zvýšení hlukové zátěže.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Prodej 8 pozemků pro výstavbu rodinných domů v k. ú.  Město Žďár v lokalitě Klafar III – ulice Hrnčířská. Uzávěrka záměru je 14. 10. 2016.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy. Jedná se o svazky klíčů a peněženka bez dokladů s hotovostí. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a.s. upozorňuje vlastníky či uživatele nemovitostí (pozemků) na povinnost odstranit nebo provést ořez dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Bližší informace naleznete na úřední desce města, webových stránkách www.eon-distribuce.cz, případně můžete volat na E. ON Zákaznickou linku 800 77 33 22.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

V sobotu 17. září 2016 od 8:00 do 11:30 hodin na náměstí Republiky proběhne Žďárský farmářský trh. V nabídce nebude chybět burčák, vejce, kuřata, kachny, uzeniny, pekařské výrobky, med, pražená káva i kořeněný čaj. Novinkou budou fresh juicy a čerstvé lisované šťávy.

Srdečně Vás zveme na první vyzvánění na Zelené hoře v neděli 18. září 2016 v 17:00 hodin. Zvony se rozezní po dlouhých 75 letech.

Knihovna M. J. Sychry Žďár nad Sázavou Vás zve do Čechova domu na výstavu obrázků od Marie Škorpíkové „Z mé duše“. Tato tělesně hendikepovaná dívka, která trpí spinální svalovou atrofií, představuje svoji tvorbu. Jedná se o obrázky namalované v počítačovém programu. Výstava probíhá do 30. 9. 2016 vždy v otevírací době knihovny.

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 17. září od 13 do 17 hodin na Jihlavské ulici.  Bude připraven zábavný program, tombola o zajímavé ceny a atrakce pro děti.

Kino Vysočina Vás zve ve čtvrtek 15. 9. 2016 v 19:30 hodin na českou komedii „Prázdniny v Provence“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!