Hlášení městského rozhlasu ze dne 15. 12. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany, že 4. prosince 2017 byly odebrány vzorky vody ze studánek Křivák a Salvátorka. Následným rozborem provedeným zdravotním ústavem Jihlava bylo zjištěno, že vzorky vody z obou uvedených studánek obsahují vysokou hladinu koliformních baktérií a není proto vhodné vodu používat jako pitnou.

Město Žďár nad Sázavou upozorňuje, že od 1. ledna 2018 bude MHD Žďár v provozu podle nových jízdních řádů. Tištěné jízdní řády obdrží každá domácnost společně s prosincovým vydáním Žďárského zpravodaje přímo do schránky. Elektronická verze jízdních řádů je k dispozici na webových stránkách města nebo na www.mhdzdar.cz.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 30 v budově č. p. 1936 na ulici Brodské č. o. 35. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.459,- Kč. Přihlášky je možné odevzdat nejpozději do 21. prosince 2017 do 12:00 hodin. Na tomto bytě není v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu „Putování našich žáků za vločkou“.

Regionální muzeum Vás zve na výstavu „Když štědrovka zavoní“. Bližší informace naleznete na webových stránkách města nebo muzea.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve do 7. 1. 2018 na výstavu „ Vánoční Moučkův dům – Měšťanské Vánoce“. Zhlédnout můžete prvorepublikový obchod s adventním sortimentem, vánoční salón, betlém, nazdobený stromeček s dárky, ukázka knih s vánoční tématikou z 19. Století.

Kino Vysočina Vás zve zítra 16. prosince 2017 od 16:30 hodin na 2D balet „Louskáček“.

 

KONEC HLÁŠENÍ