Hlášení městského rozhlasu ze dne 16. 2. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Již dnes proběhne neformální komentované setkání k Obnově zeleně pro lokalitu sídliště Neumannova, hřbitovy na ulicích Horní a Jamská a pro lokalitu Vodojem.Sraz účastníků bude v 16:00 hodin v prostoru před hřbitovem na ulici Jamská. Podrobné informace naleznete na www.zelen.zdarns.cz.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

 ---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 2x mobilní telefon a dámské hodinky. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na promítání amerického dokumentárního filmu „Ohrožená semínka“, které se uskuteční v pondělí 19. února od 18:30 hodin.  

Regionální muzeum Vás zve na výstavu fotografií Antonína Kurky, který sloužil v rakouské armádě. Na snímcích jsou zachyceny reálie ze života vojáků v letech 1915 – 1918.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 17. února 2018 od 14:30 hodin na animovaný film „Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu“.

 

KONEC HLÁŠENÍ