Hlášení městského rozhlasu ze dne 16. 8. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Město Žďár nad Sázavou Vás zve na Letní prázdninový trh, který se koná zítra od 8:00 do 18:00 hodin na náměstí Republiky.

Město Žďár nad Sázavou Vás zve na Žďárské farmářské trhy, které se uskuteční v sobotu 19. srpna 2017 od 8:00 do 11:30 hodin na náměstí Republiky.

Odbor finanční upozorňuje držitele psů, že se blíží splatnost místního poplatku ze psů za 2. pololetí 2017. Poplatek je nutné uhradit do 31. srpna 2017 a lze tak učinit hotově nebo platební kartou na pokladně městského úřadu či bankovním převodem na účet města pod přiděleným variabilním symbolem. Bližší informace poskytne Miroslava Zachová na telefonním čísle 566 688 147 nebo jsou k dispozici na webových stránkách města.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly tento týden předány následující nálezy: dioptrické brýle, dámská kabelka a sluneční brýle. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Příspěvková organizace Kultura Žďár Vás zve na výstavu obrazů Zdeňka Kopeckého „Malování je cesta… Cesta není cíl… Cesta je dobrodružství“ do galerie Stará radnice. Výstava trvá do 20. srpna 2017.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

Kino Vysočina Vás zve zítra 17. srpna 2017 od 19:30 hodin na válečné drama „Dunkerk“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!