Hlášení městského rozhlasu ze dne 18. 10. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Během měsíce října probíhá druhý ročník participativního rozpočtu. Hlasovat mohou občané s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou do 31. října 2017. Hlasovací urny jsou umístěny na městském úřadu, v knihovně, na poliklinice a v relaxačním centru. Bližší informace o rozpočtu i projektech naleznete na webu města nebo ve Žďárském zpravodaji.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a. s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie zítra 19. října 2017 od 7:30 do 12:30 hodin pro ulici Haškova č. o. 4 až 38 sudá, č. o. 17, č. o. 60 (včetně školky č. o. 14). Bližší informace naleznete na úřední desce města.

Vodárenská akciová společnost oznamuje, že z důvodu havárie vodovodu bude přerušena dodávka vody zítra 19. října 2017 od 8:30 do 12:00 hodin pro ulici Haškova č. p. 54, 56, 58, 60 a 18.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byl v průběhu tohoto týdne předán následující nález: svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna M. J. Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií „Můj svět X“.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Od elektronky do digitálního světa“.

Kino Vysočina Vás zve zítra 19. října 2017 od 17:00 hodin na českou komedii „Bajkeři“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!