Hlášení městského rozhlasu ze dne 19. 1. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb upozorňuje, že z technických důvodů nebyl ve středu 17. ledna 2018 proveden vývoz biopopelnic na pravidelné svozové trase. Datum vývozu se přesunuje na sobotu 20. ledna 2018.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly tento týden předány následující nálezy: 1 klíč na kroužku, svazek klíčů, pánská čepice, fotografie a klíč od vozu. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu „Od algoritmů k polarizaci – aneb Hrátky s láskou“.  

Regionální muzeum Vás zve na výstavu fotografií Antonína Kurky, který sloužil v rakouské armádě. Na snímcích jsou zachyceny reálie ze života vojáků v letech 1915 – 1918. Výstava začíná v úterý 23. ledna 2018.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 20. ledna 2018 od 19:30 hodin na českou komedii „Zoufalé ženy dělají zoufalé věci“.

 

KONEC HLÁŠENÍ