Hlášení městského rozhlasu ze dne 19. 4. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany na splatnost poplatku za komunální odpad. Výše poplatku činí 580 Kč na osobu za rok 2017. Poplatek je splatný ve dvou stejných splátkách a to k 30. dubnu a k 31. říjnu 2017. Bližší informace Vám poskytne pracovnice odboru komunálních služeb na tel. čísle 566 688 187 nebo jsou k dispozici na webových stránkách města.

Odbor životního prostředí upozorňuje na hrozící kůrovcovou kalamitu na Žďársku a vyzývá vlastníky lesů k provedení obranných opatření.

Městská policie města Žďár nad Sázavou oznamuje, že v neděli 2. dubna 2017 byl na Libušíně nalezen žlutý papoušek asi 1 rok starý. Případný majitel se může přihlásit na služebně městské policie.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Byl vyhlášen záměr na pronájem bytu na ulici Brodská č. p. 1825, č. or. 11, č. bytu 18 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.459,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. května 2017. Termín uzávěrky je 27. dubna 2017. Na tomto bytě není v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: tričko, 2x svazek klíčů, finanční hotovost, jízdní kolo a platební karta s finanční hotovostí. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

VÝLUKY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve v úterý 25. dubna od 18:00 hodin na přednášku známého propagátora architektury Ing. arch. MArch Adama Gebriana v rámci festivalu Živé prostory.

Regionální muzeum Tvrz Vás zve na výstavu „Kouzlo cínových vojáčků“. Výstava trvá do 21. května 2017.

Příspěvková organizace Kultura Žďár Vás zve na výstavu sochaře a řezbáře Jiřího Netíka „Dřevo – bronz“ do Galerie Staré radnice. Výstava potrvá do 30. dubna 2017.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!