Hlášení městského rozhlasu ze dne 19. 7. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

--

Obec Hamry nad Sázavou oznamuje, že byla dokončena oprava mostu na silnici I/19 u Březinova mlýna. Provoz po silnici byl obnoven.

Česká pošta s.p. informuje občany, že z technických důvodů (přehrání operačního systému) dojde v úterý 25. 7. 2017 v dopoledních hodinách k uzavření pobočky pošty na ul. Nádražní 494/23, Žďár nad Sázavou 1. Ihned po zprovoznění systému bude pobočka veřejnosti opět otevřena.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu minulého týdne předány následující nálezy: 3x svazek klíčů, mobilní telefon, sluneční brýle, tablet, nafukovací matrace a peněženka. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

VÝLUKY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!