Hlášení městského rozhlasu ze dne 2. 2. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Město Žďár nad Sázavou si vás dovoluje pozvat na komentované setkání k Obnově zeleně. První setkání proběhne v pátek 9. února 2018 pro lokalitu sídliště Haškova a lokalitu chodníku od nádraží ke Žďasu. Sraz účastníků je v 16:00 hodin před hlavním vstupem na 5. ZŠ. Dozvíte se, jak bude probíhat realizace prací v této oblasti. Komentované setkání pro ostatní lokality se uskuteční ve čtvrtek 15. února 2018 v prostoru před hřbitovem na ulici Jamská.

Oznamujeme, že setkání s občany na téma „Rekonstrukce povrchů ZR 7“ se uskuteční v úterý 6. února 2018 v 18:00 hodin v budově městského úřadu v zasedací místnosti zastupitelstva města.

Upozorňujeme občany, že se stále hledá dlouhosrstý jezevčík slyšící na jméno Dyr. Má rezavou srst, hůře slyší, ale k lidem je přátelský. Dyr je vídán ve Žďáře nad Sázavou a jeho okolí. Budete-li mít jakékoliv informace, kontaktujte Městskou policii nebo majitele pana Bednáře na telefonu 731 188 159.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 13 v budově č. p. 1829 na ulici Revoluční č. o. 27 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.459,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. března 2018. Termín uzávěrky je 15. února 2018. Na tomto bytě není v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: zákaznická karta, 2 x svazek klíčů a fotoaparát. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu „Od algoritmů k polarizaci – aneb Hrátky s láskou“.  

Regionální muzeum Vás zve na výstavu fotografií Antonína Kurky, který sloužil v rakouské armádě. Na snímcích jsou zachyceny reálie ze života vojáků v letech 1915 – 1918.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 3. února 2018 od 14:30 hodin na animovanou komedii „Coco“.

 

KONEC HLÁŠENÍ