Hlášení městského rozhlasu ze dne 2. 3. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany, že od pondělí 5. března 2018 bude v rámci projektu Obnovy zeleně zahájeno kácení stromů a odstraňování keřů v lokalitě hřbitov Jamská a okolí Horního rybníka. Prosíme občany, aby se po dobu provádění prací v daných místech pohybovali opatrně a dbali na svou bezpečnost.

Město Žďár nad Sázavou zve občany na setkání na téma „Strategie Centrum“. Debata o tom, kdy a jak revitalizovat jednotlivé části centra města, se uskuteční ve středu 7. března 2018 od 18:00 hodin v Knihovně Matěje Josefa Sychry.

Upozorňujeme držitele psů, že se blíží splatnost místního poplatku ze psů, který má být zaplacen do 31. března 2018. Úhradu poplatku lze provést bankovním převodem na účet města pod přiděleným variabilním symbolem nebo hotově i platební kartou na pokladně městského úřadu. Bližší informace naleznete na webových stránkách města, případně Vám je poskytne Miroslava Zachová na tel. čísle 566 688 147.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 1 ks náušnice a dioptrické brýle. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Play-off druhé hokejové ligy zahájí SKLH Žďár nad Sázavou prvním zápasem na zimním stadionu na Bouchalkách v sobotu 3. března 2018 od 17:30 hodin. Další utkání semifinálové série sehraje Žďár doma ve středu 7. března 2018 od 18:00 hodin.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás v rámci projektu „Promítej i Ty!“ zve na promítání filmu „Na stupních vítězů“, které se uskuteční v pondělí 5. března 2018 od 18:30 hodin v budově knihovny.

Regionální muzeum Vás zve na výstavu fotografií Antonína Kurky ze života pluku v letech 1915 – 1918.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 3. března 2018 od 14:30 hodin na animovaný film „Triky s trpaslíky“.

 

KONEC HLÁŠENÍ