Hlášení městského rozhlasu ze dne 20. 10. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Stále probíhá hlasování o návrzích v Participativním rozpočtu. Hlasovat můžete on-line na webových stránkách města nebo můžete své hlasovací lístky vhodit do uren, umístěných v informační kanceláři městského úřadu, v knihovně, na poliklinice nebo v Relaxačním centru. Bližší informace o rozpočtu i projektech naleznete na webu města nebo ve Žďárském zpravodaji.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a. s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 27. října 2017 od 7:30 do 12:30 hodin pro ulici Palachova: 5. ZŠ č. o. 35 a 37, bytové domy č. o. 25 – 33 lichá a č. o. 72, dále pro ulici Veselská: od křižovatky s ul. Husova směr náměstí pravá strana ulice + levá strana po křižovatku s ul. Zahradní + od křižovatky s ul. Husova směr Žďas obě strany ulice po č. 315/54 včetně, ul. Barákova: od křižovatky s ul. Veselská pravá strana (mimo č. o. 1), ul. 1. Máje č. o. 1 (objekt vodárny + okolí), celá ul. Drdlova, Hálkova, ul. Sadová č. o. 5 – 17 lichá, ul. Husova: od křižovatky s ul. Veselská pravá strana + levá strana č. 1665/7 (ČSSZ) a č. 395/5, ul. Nádražní č. o. 33 část budovy (napojené od ul. Sadová).   

Dále bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 27. října 2017 od 12:30 do 15:00 hodin pro ulici Jamská č. 2457/6 (stavebniny Střechokomplex) + sousední č. 2486/8 (Gienger + LS Mont).

Bližší informace ke všem výlukám naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byl v průběhu tohoto týdne předán následující nález: svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna M. J. Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií „Můj svět X“.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Od elektronky do digitálního světa“.

Kino Vysočina Vás zve zítra 21. října 2017 od 17:00 hodin na českou komedii „Bajkeři“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!