Hlášení městského rozhlasu ze dne 21. 2. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu minulého týdne předány následující nálezy: 2x mobilní telefon a dámské hodinky. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Kultura Žďár upozorňuje, že společný koncert Vladimír Mišík a Ivan Hlas se z důvodu nemoci Vladimíra Mišíka překládá na 15. listopadu 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu „Předsudky nechte v šatně“, kterou můžete zhlédnout na oddělení pro dospělé čtenáře.

Regionální muzeum Vás zve na výstavu fotografií Antonína Kurky, který sloužil v rakouské armádě. Na snímcích jsou zachyceny reálie ze života vojáků v letech 1915 – 1918.

Kino Vysočina Vás zve ve čtvrtek 22. února 2018 od 19:30 hodin na česko-slovenský film „Hmyz“.

 

KONEC HLÁŠENÍ