Hlášení městského rozhlasu ze dne 21. 6. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Zveme vás na Žďárský farmářský trh, který se uskuteční v sobotu 24. června 2017 od 8:00 do 11:30 hodin na žďárském náměstí.

Zajímá vás elektromobilita? Chcete si vyzkoušet jízdu na elektrokole nebo elektrokoloběžce? Nebo se nechat svézt v elektromobilu? Přijďte ke Staré radnici v neděli 25. června 2017 od 17:00 do 19:00 hodin.

Od 1. července 2017 dojde ke změně linkového vedení MHD Žďár. Podrobné informace o jízdních řádech a linkovém vedení jsou dostupné u dopravce - firmy ZDAR a. s. a na webových stránkách města. V červnovém čísle Žďárského zpravodaje jsou k dispozici nové jízdní řády.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na pronájem bytu na ulici Brodská č. p. 1876, č. o. 27, č. bytu 6 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.459,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. září 2017. Termín uzávěrky je 29. června 2017. Na tomto bytě jsou v době vyhlášení záměru přihlášeny k trvalému pobytu dvě osoby.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

---

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a. s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 23. června 2017 od 7:30 do 15:00 hodin pro ul. Novoměstská č. o. 20 – 44 sudá, ul. Vančurova č. o. 1, 3 a 5.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Základní škola Švermova 4 Vás zve na výstavu „Ještě jsme ve válce“, která probíhá ve vstupních prostorách školy. Další informace o výstavě naleznete na webových stránkách města.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Kultura Žďár Vás zve na výstavu svrateckého rodáka Václava Sádovského „Obrazy“ do galerie Staré radnice.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu Pavla Remara „Žďár nad Sázavou – z tvorby knižní a kalendářové fotografie“, která probíhá v přízemí Čechova domu.

Kino Vysočina Vás zve zítra 22. června 2017 od 17:00 hodin na koprodukční drama „Na mléčné dráze“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!