Hlášení městského rozhlasu ze dne 22. 12. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb oznamuje, že na hřbitovech v období vánočních svátků, tj. od 23. prosince do 30. prosince 2017 je otevřeno od 8:00 do 20:00 hodin.

Dále odbor komunálních služeb oznamuje, že vývoz bioodpadů je v zimním období omezen. V prosinci jsou biopopelnice vyváženy 1x za 14 dní a v období leden – březen 2018 bude probíhat vývoz 1x měsíčně. Bližší informace včetně konkrétních termínů naleznete na webových stránkách města v sekci „MěÚ informuje“.

Město Žďár nad Sázavou upozorňuje, že od 1. ledna 2018 bude MHD Žďár v provozu podle nových jízdních řádů. Tištěné jízdní řády obdrží každá domácnost společně s prosincovým vydáním Žďárského zpravodaje přímo do schránky. Jízdní řády jsou k dispozici v informační kanceláři městského úřadu, v informační kanceláři firmy ZDAR, v turistickém informačním centru a ve vybraných vozech MHD. Elektronická verze jízdních řádů je k dispozici na webových stránkách města nebo na www.mhdzdar.cz.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

--- 

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že v průběhu tohoto týdne byly předány následující nálezy: dámské a pánské hodinky, svazek klíčů a 1 ks klíče se štítkem. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu „Putování našich žáků za vločkou“.

Regionální muzeum Vás zve na výstavy „Když štědrovka zavoní“ a „Vánoční Moučkův dům – Měšťanské Vánoce“. Bližší informace naleznete na webových stránkách města nebo muzea.

Kino Vysočina Vás zve dnes 22. prosince 2017 od 19:30 hodin na českou komedii „Špindl“.

 

KONEC HLÁŠENÍ