Hlášení městského rozhlasu ze dne 25. 8. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb upozorňuje, že v souvislosti s pořádáním sportovní akce PILMAN 2017 bude uzavřena silnice III/35016 (Žďár Tokoz – Polnička) v sobotu 26. srpna 2017 od 11:15 do 16:30 hodin. V této době dojde zároveň k následným změnám v MHD: bude zrušena zastávka MHD Pilská nádrž a zastávka MHD Tokoz pro linku č. 2 bude přesunuta na první stanoviště zastávky Tokoz linek 1 a 7 (před hlavním vstupem do závodu).

Odbor finanční upozorňuje držitele psů, že se blíží splatnost místního poplatku ze psů za 2. pololetí 2017. Poplatek je nutné uhradit do 31. srpna 2017 a lze tak učinit hotově nebo platební kartou na pokladně městského úřadu či bankovním převodem na účet města pod přiděleným variabilním symbolem. Bližší informace poskytne Miroslava Zachová na telefonním čísle 566 688 147 nebo jsou k dispozici na webových stránkách města.

Upozorňujeme, že do 12. září 2017 bude na území ČR probíhat Mezinárodní taktické cvičení Ample Strike 2017. V této době může dojít ke zvýšení hlukové zátěže.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly minulý týden předány následující nálezy: dioptrické brýle, dámská kabelka, sluneční brýle a svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 27. srpna 2017 od 14:30 hodin na animovaný rodinný film „Velká oříšková loupež 2“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!