Hlášení městského rozhlasu ze dne 27. 10. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Občané města mohou využít služeb poradenského dne České obchodní inspekce a živnostenského úřadu, který se koná ve středu 1. listopadu 2017 od 13:00 do 16:00 hodin ve 3. patře budovy městského úřadu v kanceláři č. 94.

Stále probíhá hlasování o návrzích v Participativním rozpočtu. Hlasovat můžete on-line na webových stránkách města nebo můžete své hlasovací lístky vhodit do uren, umístěných v informační kanceláři městského úřadu, v knihovně, na poliklinice nebo v Relaxačním centru. Bližší informace o rozpočtu i projektech naleznete na webu města nebo ve Žďárském zpravodaji.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na pronájem bytu č. 20 v budově č. p. 1905 na ulici Brodské č. o. 33. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.563,- Kč. Přihlášky je možné odevzdat nejpozději do 9. listopadu 2017 do 12:00 hodin.

Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie, ve čtvrtek 2. listopadu 2017 od 7:30 do 11:30 hodin pro obec Radonín a Budeč.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byl v průběhu tohoto týdne předán následující nález: svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna M. J. Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií „Můj svět X“.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Od elektronky do digitálního světa“.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 28. října 2017 od 19:30 hodin na horor „To“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!