Hlášení městského rozhlasu ze dne 27. 4. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Zveme Vás na komentovanou procházku s městským architektem Zbyňkem Ryškou a vedením města Žďáru nad Sázavou na téma „Strategie centrum“, která se uskuteční ve středu 2. května 2018. Procházka začne v 17:00 hodin před Starou radnicí (na náměstí Republiky). Bližší informace naleznete na webových stránkách města.

Upozorňujeme, že ve středu 2. května 2018 mezi 14. a 16. hodinou se uskuteční poradenský den České obchodní inspekce a živnostenského úřadu v budově městského úřadu, 3. patro, kancelář č. 94. Bezplatně můžete získat důležité informace zejména na úseku obchodu a služeb, podat podnět ke kontrole či stížnost nebo se poradit, jak postupovat v problematických situacích.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 10 na ulici Brněnská ve Žďáře nad Sázavou. Byt sestává z jednoho pokoje a společného sociálního zařízení. Základní měsíční nájemné činí 936 Kč. Na tomto bytě jsou v době vyhlášení záměru přihlášeny k trvalému pobytu dvě osoby. Přihlášky můžete odevzdávat do 10. května 2018 do 12:00 hodin.

 

VÝLUKY:

Vodárenská akciová společnost oznamuje, že z důvodu rekonstrukce vodovodu bude přerušena dodávka vody v ulicích V Lískách a Na Úvoze ve čtvrtek 3. května 2018 od 8:00 do 14:00 hodin.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány následující nálezy: mobilní telefon a 1 klíč. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve v pátek 4. května 2018 ve 14:00 hodin na tvůrčí dílnu ke Dni matek – „Mamince z lásky“ pod vedením lektorky Zdeňky Formánkové.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 29. dubna 2018 od 14:30 hodin na rodinnou pohádku „Cesta za králem trollů“.

 

KONEC HLÁŠENÍ