Hlášení městského rozhlasu ze dne 28. 4. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme občany na splatnost poplatku za komunální odpad. Výše poplatku činí 580 Kč na osobu za rok 2017. Poplatek je splatný ve dvou stejných splátkách a to k 30. dubnu a k 31. říjnu 2017. Bližší informace Vám poskytne pracovnice odboru komunálních služeb na tel. čísle 566 688 187 nebo jsou k dispozici na webových stránkách města.

Ve středu 3. května 2017 mohou občané využít služeb poradenského dne České obchodní inspekce a živnostenského úřadu Městského úřadu ve Žďáře nad Sázavou. Společný konzultační den se pravidelně opakuje každou první středu v měsíci na pracovišti živnostenského úřadu vždy mezi 13:00 – 16:00 hod. v budově Městského úřadu Žďár nad Sázavou, 3. patro, kancelář č. 94. Spotřebitelé mohou v rámci poradenského dne získat bezplatně důležité informace zejména na úseku obchodu a služeb, dále i pomoc při řešení konkrétního osobního případu, mohou podat podnět ke kontrole, stížnost nebo se poradit, jak postupovat v problematických situacích např. při reklamacích.

Odbor životního prostředí upozorňuje na hrozící kůrovcovou kalamitu na Žďársku a vyzývá vlastníky lesů k provedení obranných opatření.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 3x svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

VÝLUKY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu obrazů Zlaty Ptáčkové „Snění v barvách“. Výstava trvá do 30. dubna 2017.

Regionální muzeum Tvrz Vás zve na výstavu „Kouzlo cínových vojáčků“. Výstava trvá do 21. května 2017.

Příspěvková organizace Kultura Žďár Vás zve na výstavu projektů architektonické soutěže – „Ulice Nádražní“ do Malé Galerie na Staré radnici. Výstava se uskuteční od 2. do 12. května 2017.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!