Hlášení městského rozhlasu ze dne 28. 7. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb oznamuje, že z důvodu úplné uzavírky křižovatky místních komunikací ulice Revoluční, Komenského, Libická a Okružní ve Žďáře nad Sázavou, rozdělené do jednotlivých etap, dochází ke změnám ve vedení MHD.

29. – 30. 7. 2017 (uzavírka ulice Revoluční)

linka č. 5 – zrušeny autobusové zastávky MHD Okružní, horní a Libická, linka č. 6 – zrušeny autobusové zastávky MHD Okružní, horní, Libická a Sázavská

31. 7. 2017 – 5. 8. 2017 (uzavírka ulice Libická a Komenského)

linka č. 1 – zrušeny autobusové zastávky MHD Libická (směr autobusové nádraží), Libická (směr Klafar pro druhé zastavení spoje), Sázavská

linka č. 4 – zrušena autobusová zastávka MHD Sázavská, přesunuta zastávka MHD Libická (směr autobusové nádraží) na Libickou (směr Klafar)

linka č. 8 – zrušeny autobusové zastávky MHD Sázavská a Libická (pro druhé zastavení spoje)

 

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly tento týden předány dva svaky klíčů, kapesní nůž a paměťová SD karta. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

VÝLUKY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Kultura Žďár, příspěvková organizace Vás zve na výstavu obrazů - Zdeněk Kopecký do galerie Stará radnice Žďár nad Sázavou. Výstava trvá do 20. srpna 2017.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!