Hlášení městského rozhlasu ze dne 3. 11. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Městský úřad Žďár nad Sázavou upozorňuje občany, aby nevstupovali do lesů v okolí nádrže Staviště, a to především v prostoru od Vodojemu. Lesní porosty v této oblasti jsou vážně poškozeny v důsledku vichřice z 29. října 2017. Při vstupu do těchto porostů hrozí vážné poškození zdraví či ohrožení života v důsledku pádu dosud stojících stromů.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 20 v budově č. p. 1905 na ulici Brodské č. o. 33. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.563,- Kč. Přihlášky je možné odevzdat nejpozději do 9. listopadu 2017 do 12:00 hodin.

Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v pondělí 6. listopadu 2017 od 7:30 do 12:30 hodin pro ul. Neumannova lichá č. o. 1 – 43, řadové garáže „za průmyslovou školou“.

Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu k 30. výročí otevření nové budovy knihovny „My a Vy 1987 – 2017“.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Od elektronky do digitálního světa“.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 4. listopadu 2017 od 17:00 hodin na českou komedii „Bajkeři“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!