Hlášení městského rozhlasu ze dne 5. 1. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Město Žďár nad Sázavou Vás zve na setkání „Nádražní – městská třída část II“, kde bude představen projekt stavby úseku od budovy České pošty po okružní křižovatku s ulicí Strojírenskou. Setkání se uskuteční ve středu 10. ledna 2018 od 18:00 hodin v jídelně na ZŠ Palachova.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že vývoz bioodpadů je v zimním období omezen. V období leden – březen 2018 budou kontejnery vyváženy 1x měsíčně. Bližší informace včetně konkrétních termínů naleznete na webových stránkách města v sekci „MěÚ informuje“.

Město Žďár nad Sázavou upozorňuje, že od pondělí 1. ledna 2018 je MHD Žďár v provozu podle nových jízdních řádů. Tištěné jízdní řády obdržela každá domácnost společně s prosincovým vydáním Žďárského zpravodaje přímo do schránky. Jízdní řády jsou k dispozici v informační kanceláři městského úřadu, v informační kanceláři firmy ZDAR, v turistickém informačním centru a ve vybraných vozech MHD. Elektronická verze jízdních řádů je k dispozici na webových stránkách města nebo na www.mhdzdar.cz.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byl tento týden předán následující nález: svazek klíčů s klíčem od vozu. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve v pondělí 8. ledna 2018 od 18:30 hodin na promítání dokumentárního filmu „10 miliard – co máte na talíři?“.

Regionální muzeum oznamuje, že do 7. ledna 2018 můžete navštívit výstavy „Když štědrovka zavoní“ a „Vánoční Moučkův dům – Měšťanské Vánoce“. Bližší informace naleznete na webových stránkách města nebo muzea.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 7. ledna 2018 od 14:30 hodin na českou pohádku „Čertoviny“.

 

KONEC HLÁŠENÍ