Hlášení městského rozhlasu ze dne 6. 10. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Během měsíce října probíhá druhý ročník participativního rozpočtu. Hlasovat mohou občané s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou do 31. října 2017. Hlasovací urny jsou na městském úřadu, v knihovně, na poliklinice a v relaxačním centru. Bližší informace o rozpočtu i projektech naleznete na webu města nebo ve Žďárském zpravodaji.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

E. ON Distribuce a. s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie ve středu 11. října 2017 od 7:30 do 11:00 hodin pro část obce Stržanov, od Žďáru po dům č. 8, 32, 83 a 108 včetně, dům č. 75, 53 a 49 u hlavní silnice a včetně areálu bývalého družstva a okolí a dále od 7:30 do 14:30 hodin od domu č. 31, 9 (obchod), 84, 59 a 55 směr Škrdlovice, včetně lokality nových rodinných domů směr Strž.

Vodárenská akciová společnost a.s. oznamuje odběratelům vody v obci  Stržanov, že ve středu 11. října 2017 od 7:30 do 11:00 hodin bude tlaková stanice mimo provoz. V uvedené době bude část obce, která je napojena na tlakovou stanici, zásobena pouze z vodojemu. Z tohoto důvodu dojde k poklesu tlaku v této části obce. 

Bližší informace ke všem výlukám naleznete na úřední desce města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Od elektronky do digitálního světa“.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 8. října 2017 od 14:30 hodin na animovaný film „Esa z pralesa“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!