Hlášení městského rozhlasu ze dne 8. 9. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb upozorňuje, že do odvolání, nejdéle však do 30. listopadu 2017 dochází k dopravnímu omezení úseku u Zámku, konkrétně v části ulice Santiniho. Zastávka MHD Zámek pro směr do centra bude přesunuta o cca 50 m směrem k centru a zastávka MHD Zámek pro směr Tokoz bude přesunuta o cca 200 m směrem k firmě Tokoz do prostoru vjezdu na „Rajč“. Obě zastávky budou označeny přenosným označníkem zastávky.

Upozorňujeme, že do 12. září 2017 bude na území ČR probíhat Mezinárodní taktické cvičení Ample Strike 2017. V této době může dojít ke zvýšení hlukové zátěže.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlašuje záměr na prodej pozemků pro výstavbu řadových rodinných domů v lokalitě Klafar III. Termín uzávěrky je 30. října 2017. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

- záměr na pronájem bytu na ulici Brodské č. p. 1905, č. o. 33, č. bytu 22 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1 499,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. října 2017. Termín uzávěrky je 14. 9. 2017. Na tomto bytě není v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

- záměr na pronájem bytu na ulici Brodské č. p. 1905, č. o. 33, č. bytu 13 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1 563,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. října 2017. Termín uzávěrky je 14. 9. 2017. Na tomto bytě je v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu jedna osoba.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 2x mobilní telefon, finanční hotovost, cestovní taška s oblečením, 1 ks klíče s dlouhou šňůrkou, 2x deštník a nevyzvednuté nálezy z bazénu. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Upozorňujeme občany, že ve Žďárských novinách je omylem zveřejněn program kulturních akcí a kina pro loňský rok. Chyba není na straně Kultury Žďár, přesto se organizace omlouvá a děkuje za pochopení.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na výstavu „Žďár městem – 410 let od povýšení Žďáru na město“.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do vestibulu Čechova domu na výstavu fotografií Milana Šustra „Chrám“.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 10. září 2017 od 14:30 hodin na animovaný film „Letíme!“.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!