Hlášení městského rozhlasu ze dne 9. 2. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Již dnes proběhne neformální komentované setkání k Obnově zeleně. Sraz účastníků je v 16:00 hodin před hlavním vstupem 5. ZŠ. Dozvíte se o lokalitě sídliště Haškova a o chodníku od nádraží k firmě Žďas. Další setkání proběhne ve čtvrtek 15. února 2018 od 16:00 hodin, a to pro lokality sídliště Neumannova, hřbitovy na ulicích Horní a Jamská a pro lokalitu Vodojem. Sraz účastníků bude v prostoru před hřbitovem na ulici Jamská. Podrobné informace naleznete na www.zelen.zdarns.cz.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, kteří si ještě nevyzvedli reflexní pásku, že tak mohou učinit na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 13 v budově č. p. 1829 na ulici Revoluční č. o. 27 ve Žďáře nad Sázavou 3. Velikost bytu je 1 + 1. Základní měsíční nájemné činí 1.459,- Kč. Předpokládaný termín pro uzavření smlouvy o nájmu bytu je 1. března 2018. Termín uzávěrky je 15. února 2018. Na tomto bytě není v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byl v průběhu tohoto týdne předán následující nález: dioptrické brýle s pouzdrem. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Přijměte srdečné pozvání na masopustní průvod ve Žďáře nad Sázavou, kterýse uskutečníve spolupráci s partnery ZŠ Švermova a ZUŠ F. Drdly. Zcela výjimečná akce navazuje na tradici masopustních průvodů v 60. letech 20. století. Pojďte s námi obnovit tradici masopustních průvodů. Sraz účastníků v maskách bude v sobotu 10. února 2018 před Městským divadlem v 14:14 hodin. Průvod se vydá Nádražní ulicí směrem na náměstí Republiky.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu „Předsudky nechte v šatně“, která je k vidění na oddělení pro dospělé čtenáře.  

Regionální muzeum Vás zve na výstavu fotografií Antonína Kurky, který sloužil v rakouské armádě. Na snímcích jsou zachyceny reálie ze života vojáků v letech 1915 – 1918.

Kino Vysočina Vás zve dnes 9. února 2018 od 17:00 hodin na koprodukční drama „Nemilovaní“.

 

KONEC HLÁŠENÍ