Hlášení městského rozhlasu ze dne 9. 6. 2017

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Od 1. července 2017 dojde ke změně linkového vedení MHD Žďár. Podrobné informace o jízdních řádech a linkovém vedení jsou dostupné u dopravce, firmy ZDAR a. s. a na webových stránkách města. V červnovém čísle Žďárského zpravodaje vyjdou jízdní řády formou praktické přílohy.

Upozorňujeme občany s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou, že si mohou vyzvednout reflexní pásku na městském úřadě (v informační kanceláři u vstupu do budovy) po předložení občanského průkazu.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: klíč od vozu a svazek klíčů. Bližší informace poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři – 1. patro, dveře č. 35.

 

VÝLUKY:

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v železniční stanici Žďár nad Sázavou v termínech: od pondělí 12. června 2017 od 23:00 hodin do úterý 13. června 2017 do 2:00 hodin, a dále od čtvrtka 15. června 2017 od 23:00 hodin do pátku 16. června 2017 do 1:00 hodiny. Případné bližší informace u p. Kotoučka z SEE, telefon 972 644 183.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Zveme všechny občany a především Kinomily na znovuotevření Kina Vysočina. Ve středu 14. června 2017 od 17:00 hodin bude kino přístupné pro individuální prohlídky široké veřejnosti. Od 19:00 hodin se uskuteční promítání filmu Špalíček pohádek.

Základní škola Švermova 4 Vás zve na výstavu „Ještě jsme ve válce“, která probíhá ve vstupních prostorách školy. Další informace o výstavě naleznete na webových stránkách města.

Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou Vás zve na Muzejní noc, tentokrát s podtitulem „Od kolonisty k měšťanovi“, která se uskuteční dnes 9. června 2017 od 20:00 hodin.

Kultura Žďár Vás zve na výstavu svrateckého rodáka Václava Sádovského „Obrazy“ do galerie Staré radnice.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu Pavla Remara „Žďár nad Sázavou – z tvorby knižní a kalendářové fotografie, která probíhá v přízemí Čechova domu.

 

KONEC HLÁŠENÍ

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!