Informace k výběru poplatku za komunální odpad

zveřejněno: 22. 9. 2016
splatný do 31. 10. 2016

Odbor komunálních služeb informuje

V nejbližších dnech obdržíte do svých schránek složenky pro výběr poplatku za komunální odpad  za 2. pololetí 2016. Výše poplatku za osobu a pololetí činí 290,- Kč. Poplatek je splatný do 31. 10. 2016.

Bližší informace jsou uvedeny na alonži složenky (za koho platíte, v jaké výši, číslo účtu atd.) Úhradu poplatku lze provést na pokladně městského úřadu v hotovosti nebo platební kartou. Další možnost úhrady je převodem z účtu nebo na přepážce České pošty.

Žádáme občany města, aby si zkontrolovali označení svých schránek. Stává se, že na mnoha schránkách není uvedeno jméno ani číslo bytu, takže není možné složenku doručit správně a včas.

Dále upozorňujeme občany s trvalým pobytem na adrese úřadu (Žižkova 227/1), že i oni jsou poplatníky poplatku za komunální odpad a jsou povinni poplatek platit.

Informace o poplatku za komunální odpad Vám sdělí p. Drahoslava  Komínková na telefonu 566 688 187.