Společné poradenské dny ČOI a živnostenského úřadu

Tento společný konzultační den se koná pravidelně každou první středu v měsíci na pracovišti živnostenského úřadu vždy mezi 13:00 a 16:00 hod v budově Městského úřadu Žďár n.S., 3.patro, kancelář č. 93.

Oba subjekty působí na úseku dozoru zejména v oblasti obchodu a služeb a disponují dlouholetými zkušenostmi v oblasti vnitřního trhu. Spotřebitelé, ale i podnikatelské subjekty mohou v rámci poradenského dne získat bezplatně důležité informace ve všech sférách spotřebitelské problematiky, ale i pomoc při řešení konkrétního osobního případu, mohou podat podnět ke kontrole, stížnost nebo se poradit, jak postupovat v problematických situacích, do nichž se při koupi zboží nebo poskytovaných službách mohou dostat nebo dostali.

Účelem tohoto projektu je zvyšování ochrany, bezpečnosti a informovanosti spotřebitele a překonání nežádoucího chování některých podnikatelských subjektů, působících na vnitřním trhu a tím vytváření příznivého prostředí pro prodej výrobků, zboží a poskytování služeb.

Telefonické spojení na pracovníky v době vymezené pro konzultační den ( tj. 1. středa v měsíci mezi 13:00 a 16:00 hod ) je 566 688 361. Mimo tyto poradenské dny je možné se spojit s ČOI na tel. čísle 387 722 338 (339) - sídlo inspekce České Budějovice, 567 302 351 - pobočka v Jihlavě.

Pro úplnost informace je třeba upozornit, že rady spotřebitelům zajišťují i jiné organizace. Jejich prezentaci najdete na těchto webových stránkách.

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!