Dejte o sobě vědět jedenácti tisícům domácností v našem městě a okolí

zveřejněno: 22. 2. 2016

Rada města Žďáru nad Sázavou na svém zasedání 8. února rozhodla o zavedení inzertní přílohy Žďárského zpravodaje. „Po možnosti inzerovat ve Žďárském zpravodaji jsme zaznamenali za poslední rok poptávku, chceme tedy tímto krokem vyhovět občanům a umožnit firmám nabídnout své produkty celému městu,“ sdělil starosta města Zdeněk Navrátil.

Inzerci bude obsahovat Žďárský zpravodaj na samostatných, inzerci vyhrazených listech, aby nemohlo dojít k záměně za běžné informace obsažené ve zpravodaji.

Ceník a podrobné informace včetně důležitých termínů týkajících se možnosti inzerovat ve Žďárském zpravodaji naleznete na webových stránkách města www.zdarns.cz v sekci Žďárský zpravodaj. Uzavírka příjmu objednávek a tiskových podkladů je pro každý měsíc stanovena tak, aby nenarušila termín vydání zpravodaje. Na webu města naleznete také objednávkový formulář pro snadné zadání vaší inzerce. Své případné dotazy, objednávky a podklady zasílejte na e-mail inzerce@zdarns.cz, kontaktní osobou pro příjem inzerce je Miroslav Skalník, tel.: 773 794 139.

Inzertní příloha Žďárského zpravodaje: