Oprava elektroinstalace v budově Městského úřadu Žďár nad Sázavou

zveřejněno: 14. 9. 2016
do listopadu 2016

Od 7. 4. 2016 do konce listopadu 2016 probíhá oprava elektroinstalace v budově městského úřadu na Žižkově ulici.
Podrobné informace naleznete zde:

 

Od 16.9.2016 do 29.9.2016 probíhá oprava v 1. patře v levém křídle:

  • Agenda občanský průkazů,
  • Agenda cestovních pasů,
  • Evidence obyvatel (ohlašovna).

Výše uvedené agendy jsou po tuto dobu přemístěny do náhradních prostorů ve 2. patře administrativní budovy Úřadu práce ČR (celní úřad) na ulici Komenského 1786/25, která sousedí s budovou MěÚ.  Lze využít dočasně obnovený průchod z budovy městského úřadu do sousední budovy přes tzv. propojovací krček (přes chodbu odboru životního prostředí mezi 3. a 4. patrem). 

Upozorňujeme, že z technických důvodů nebude možné v uvedené době přijímat žádosti o vydání cestovního pasu. Výdej již zhotovených cestovních pasů, stejně jako veškeré ostatní služby budou zajištěny bez omezení. Žádost o vydání cestovního pasu je možné podat na kterémkoli jiném úřadu obce s rozšířenou působností, tzn. nejblíže např. Městský úřad Nové Město na Moravě, Velké Meziříčí, Bystřice nad Perštejnem, Havlíčkův Brod apod.

Žádáme klienty a návštěvníky úřadu, aby při pohybu v budově městského úřadu dbali po dobu oprav zvýšené opatrnosti. V případě potřeby se neváhejte obrátit na pracovnice informační kanceláře při vstupu do budovy MěÚ, které Vám poskytnou aktuální informace. 

Děkujeme za pochopení a trpělivost!

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!