Setkání na téma: Sport a volný čas v našem městě

zveřejněno: 7. 3. 2017

Březnové setkání s občany se bude věnovat tématu sportu a volného času. Vedení města se s občany a sportovci sejde ve středu 8. března 2017 v 18.00 hodin v zasedací místnosti zastupitelstva města, Žižkova 227/1. Diskutovat s občany přijde starosta města Zdeněk Navrátil, místostarosta města Josef Klement, vedoucí odboru rozvoje a územního plánování Městského úřadu Irena Škodová, ředitelé příspěvkových organizací SPORTIS a Active  a předseda komise pro sport a volný čas Petr Staněk.

Stejně jako v roce 2016 chystá město pro občany celou řadu setkání a veřejných diskuzí na konkrétní aktuální témata. V roce 2017 nás tedy čeká například společné setkání na téma městské hromadné dopravy, veřejná diskuze a představení architektonické soutěže Nádražní ulice, nebo setkání na téma bydlení. Každé tři měsíce budou mít ale občané možnost přijít za vedením města s jakýmkoli problémem nebo tématem. Setkání na všeobecná témata chystáme na červen a říjen 2017.

Zapojte se do dění ve městě.

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!