Setkání s občany na téma: Představení chystaných změn v MHD a seznámení se s výsledky architektonické soutěže Nádražní ulice

zveřejněno: 16. 5. 2017

V úterý 16. května 2017 se v jídelně Základní školy Palachova od 17.00 hodin uskuteční setkání vedení města s občany, tentokrát na téma městské hromadné dopravy. Dalším bodem setkání pak bude představení výsledků architektonické soutěže, která se zabývala plánovanou rekonstrukcí Nádražní ulice. Setkání se zúčastní starosta města Zděněk Navrátil i místostarosta města Josef Klement. Pozvání na setkání rovněž přijali zástupci firmy ZDAR, pan Richard Latislav a Lukáš Německý. Setkání se ale zúčastní i zástupci Městského úřadu, Luboš Koubek za odbor dopravy a Miloslav Dvořák za odbor komunálních služeb. Dalším hostem květnového setkání bude docent Pavel Drdla, který se zaměří na představení změn v MHD, které nás čekají již v červenci letošního roku.

Přijďte se seznámit s novinkami v MHD a prohlédnout si, jaký bude další osud Nádražní ulice. Všichni jste srdečně zváni.

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!