Soutěž o grafický návrh samolepky prodloužena do konce března

zveřejněno: 22. 1. 2016

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo v listopadovém čísle Žďárského zpravodaje soutěž o grafický návrh samolepky na auto. Smyslem soutěže bylo vytvoření originální nálepky pro občany Žďáru nad Sázavou, kterou si označí svůj vůz a hrdě se tak přihlásí k místu svého bydliště.

Do soutěže se přihlásilo devět autorů, kteří zaslali originální návrhy nálepky. Všechny zaslané návrhy byly v průběhu prosince posouzeny Komisí pro marketing a komunikaci. Ta následně doporučila soutěž ještě prodloužit a zpřístupnit ji tak i lidem, kteří neovládají grafické programy. Nyní se totiž bude moci zapojit opravdu kdokoli.

Své návrhy a náměty můžete zasílat do 31. března 2016 na e-mailovou adresu samolepka@zdarns.cz. Návrh můžete vytvořit v libovolném programu nebo nakreslit na papír a obrázek naskenovat nebo vyfotografovat. Vaší kreativitě se meze nekladou. Můžete zaslat hotový návrh nebo jen námět, který bude následně profesionálním grafikem dopracován.

Všechny zaslané návrhy i náměty budou následně opět posouzeny Komisí pro marketing a komunikaci. Odměnou vítězi bude realizace a distribuce nové samolepky, „neutuchající sláva“ a dobrý pocit z toho, že svou nálepku budete vídat na autech svých spoluobčanů. Jako bonus dostane autor nejlepšího návrhu od města malý dárek a několik vyrobených samolepek. Jméno vítěze a vybraný návrh uveřejníme v dubnovém čísle Žďárského zpravodaje. Všem autorům prvního kola soutěže děkujeme za zaslané návrhy, které samozřejmě zůstávají v soutěži.

Zasláním návrhu do soutěže poskytuje autor výhradní, nepřenosnou licenci k užití díla městu Žďár nad Sázavou. Výběrová komise si vyhrazuje právo nevybrat žádný ze zaslaných návrhů.

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!