Zaostřeno na Žďár 2016

zveřejněno: 17. 5. 2016

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo počátkem roku 2016 první ročník celoroční fotografické soutěže Zaostřeno na Žďár 2016. Soutěž je určena všem nadšeným amatérským i profesionálním fotografům žijícím na území našeho města nebo jeho spádových obvodů. Soutěž by měla propojit Žďárský zpravodaj a facebookový profil města. Každý měsíc bude vyhlášeno jedno konkrétní téma, ze kterého vzejde vždy jedna vítězná fotografie. Tu vyberou svým hlasováním lidé na facebookové stránce města a následně se objeví v dalším čísle Žďárského zpravodaje.

V lednu příštího roku pak odborná porota vybere z každé kategorie jednu fotografii, tedy dalších 12 fotografií, které budou společně s nejlepšími fotografiemi vybranými hlasováním na facebooku bojovat o titul Fotografie roku 2016. Z celkového počtu 24 fotografií pak absolutního vítěze soutěže vybere odborná porota. Autor této fotografie bude odměněn hodnotnou cenou a jeho fotografie se objeví v únorovém čísle (roku 2017) Žďárského zpravodaje na titulní straně. Autoři každé z nejúspěšnějších fotografií, které postoupí do finále, obdrží od města Žďár nad Sázavou drobný dárek.

 

Vyhodnocení!
Téma IV.  Zaostřeno na krásu v pohybu

V dubnu bylo do soutěže zasláno 22 fotografií zaměřených na téma Krása v pohybu. Vítězkou čtvrtého kola celoroční fotografické soutěže se stala s těsným náskokem fotografie Anety Ležákové s celkovým počtem 22 hlasů (Like, To se mi líbí). Gratulujeme! Autorka vítězné fotografie byla odměněna dvěma volnými vstupenkami do Kina Vysočina.

 

Téma V.  Zaostřeno na Máj, lásky čas
(zasílejte do 5. června)

Své zamilované fotografie na soutěžní téma Máj, lásky čas zasílejte ve formátu JPG v co nejvyšší kvalitě na e-mailovou adresu zaostrenona@zdarns.cz. Do předmětu e-mailu uveďte Zaostřeno na Žďár 2016 – květen.  V emailu uveďte i celé jméno autora zaslané fotografie, adresu a telefonní kontakt. Zasláním snímku do soutěže poskytujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů a zveřejněním fotografie ve Žďárském zpravodaji, na facebookovém profilu města a na webových stránkách města. Více informací, fotografická témata na celý rok a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách města www.zdarns.cz. V případě potřeby zasílejte své dotazy na e-mail zaostrenona@zdarns.cz.

 

FOTO: Aneta Ležáková
Foto: Aneta Ležáková

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!