Zaostřeno na Žďár 2017

zveřejněno: 3. 8. 2017
VIII. Zaostřeno na městskou architekturu

Fotografické klání Zaostřeno na Žďár 2017 pokračuje

Stejně jako v loňském roce probíhá i letošní ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Žďár 2017. Soutěžní snímky můžete opět zasílat ve formátu JPG v co nejvyšší kvalitě na e-mailovou adresu zaostrenona@zdarns.cz. Do předmětu e-mailu uveďte Zaostřeno na Žďár 2017 a příslušný měsíc.  V emailu uveďte i celé jméno autora zaslané fotografie, adresu a telefonní kontakt. Zasláním snímku do soutěže poskytujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů a zveřejněním fotografie ve Žďárském zpravodaji, na facebookovém profilu města a na webových stránkách města. Více informací o soutěži, fotografická témata na celý rok a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách města www.zdarns.cz. V případě potřeby zasílejte své dotazy na e-mail zaostrenona@zdarns.cz.   

 

VIII. Zaostřeno na městskou architekturu
(zasílejte do 31. srpna 2017) - PRODLOUŽENO

Fotografie na soutěžní téma Městská architektura zasílejte do 31. srpna 2017 na e-mailovou adresu zaostrenona@zdarns.cz. Do předmětu e-mailu uveďte Zaostřeno na Žďár 2017. V e-mailu uveďte i celé jméno autora zaslané fotografie, adresu a telefonní kontakt. Zasláním snímku do soutěže poskytujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů a zveřejněním fotografie ve Žďárském zpravodaji, na facebookovém profilu města a na webových stránkách města. Více informací, fotografická témata na celý rok a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách města www.zdarns.cz. V případě potřeby zasílejte své dotazy na e-mail: zaostrenona@zdarns.cz.

 

Na měsíc září jsme pro vás vypsali téma Zaostřeno na cestování. Více informací naleznete na webu města a v dalším vydání Žďárského zpravodaje. Fotografie z cest nám zasílejte do 10. září 2017.

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!