Odpověď jednotlivá

15. 9. 2017
Předmět: Santiniho barokní slavnosti
Dotaz: Milý pane starosto! 8.- 9.9. jsem se účastnil Santiniho slavností ve Žďáře. Dovolte, abych Vám poděkoval za nádherný umělecký i odborný zážitek. Vím, kolik práce si taková akce vyžádá. Něco tak úžasného jsem nezažil dlouhá desetiletí. Srovnat mohu snad jen se sérií akcí před lety v německých muzeích k výročí 1000 let svatby císaře s byzantskou princeznou. Tam ovšem nebyly takové vychytávky jako noční koncert na rybníku nebo dech beroucí koncert B. Willi při svíčkách. Moc děkuji.
Odpověď (odbor školství, kultury a sportu):
Vážený pane Kloudo,
velmi mne těší Vaše poděkování. Santiniho barokní slavnosti byly projektem, který byl připravován v průběhu celého roku v rámci roku českého baroka. Organizace celovíkendových slavností byla velmi náročná. Dramaturgii celé akce připravil spolek Putování za Santinim. V roli spolupořadatele se na akci podíleli: odbor školství, kultury a sportu a oddělení marketingu MěÚ Žďár nad Sázavou, Zámek Žďár nad Sázavou, Římskokatolické farnosti ve Žďáře nad Sázavou, příspěvková organizace Active – středisko volného času a další dobrovolníci.
Jsem velmi rád, že mohu reagovat na Vaše slova díků a tím zároveň ještě jednou poděkovat všem za velmi dobře odvedenou práci.

Starosta města
Mgr. Zdeněk Navrátil


Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!