Komise rozvoje města a životního prostředí

Dne 8. 12. 2014 jmenovala rada města Žďáru nad Sázavou v souladu s § 122 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, členy komise rozvoje města a životního prostředí.

Dne 16. 12. 2014 jmenovala rada města předsedou komise rozvoje města a životního prostředí Ing. Aleše Studeného.

 
Jméno a příjmeníe-mail
garant komise:
Mgr. Zdeněk Navrátil zdenek.navratil@zdarns.cz
předseda komise:
Ing. Aleš Studený ales@studeny.cz
tajemnice komise
Ing. Ilona Vráblová ilona.vrablova@zdarns.cz
členové komise:
Bc. Lucie Zemanová lucazemanova@centrum.cz
Ing. Jan Novák jedenstrom@seznam.cz
Anna Janů janu.anna@gmail.com
Ing. Joshua Janů joshua.janu@gmail.com
Ing. Martin Černý, Ph.D. martin1cerny@gmail.com
Ing. Martin Slánský martin.slansky@seznam.cz
Jaroslav Miklík miklik@ebzet.cz
Radek Studený radek@studeny.cz
Ing. Oldřich Sedlák  
Ing. Stanislav Večeřa  

 

Zápis ze zasedání datum audiozáznam Usnesení RM

17. zasedání

přílohy

(22. 11. 2016) mp3 ---
16. zasedání (5. 10. 2016) mp3 ---
15. zasedání (14. 6. 2016) mp3 ---
14. zasedání (24. 5. 2016) mp3 ---
13. zasedání (12. 4. 2016) mp3 --- 

12. zasedání

přiloha č.1č.2č.3č.4č.5

(8. 3. 2016) mp3 604/2016/ORÚP
605/2016/ORÚP
11. zasedání  (2. 2. 2016)  mp3 669/2016/ORÚP
10. zasedání (5. 1. 2016) mp3 508/2016/ORÚP 

9. zasedání

Návrh úseku řeky Sázavy

Textová část p. Kopal

01 - hodnoty

(8. 12. 2015) mp3 --- 
8. zasedání   (10. 11. 2015)  mp3 456/2015/ORÚP

7. zasedání

PS Nemotorová doprava

(8. 9. 2015) mp3 375/2015/ORÚP 
6. zasedání
Koncepce arch. dohledu
Výstup Klafar II
(16. 6. 2015) mp3 282/2015/ORÚP
287/2015/ORÚP
288/2015/ORÚP
5. zasedání (26. 5. 2015) mp3 ---
4. zasedání (21. 4. 2015) mp3 196/2015/ORÚP
3. zasedání (17. 3. 2015) mp3 161/2015/ORÚP
2. zasedání (17. 2. 2015) mp3 119/2015/ORÚP
1. zasedání (20. 1. 2015) mp3 83/2015/ORÚP

 

 

Pracovní skupiny 

Pracovní skupiny zřízené pod Komisí rozvoje města a životního prostředí.
Pracovní skupiny jsou vždy časově omezené a bez nároku na mzdu.

Název pracovní skupiny Zahájení
činnosti
Ukončení
činnosti
Členové pracovní komise
Koncepce architektonického dohledu  leden 2015 červen 2015  Radek Studený - vedoucí skupiny
Zdeněk Navrátil, Irena Škodová, Aleš Studený
(Tomáš Bezchleba, Martin Zezula, Jan Psota)
Strategie města (IPRM) leden 2015 listopad 2015

Aleš Studený- vedoucí skupiny
Zdeněk Navrátil, Irena Škodová, Roman Bukáček, Martin Černý, Jaroslav Miklík,
Jan Šedo

Nemotorová doprava
(pěší, cyklo)
leden 2015   Miloslav Sláma- vedoucí skupiny
Joshua Janů, Martin Černý
MHD leden 2015 prosinec 2015 Martin Mrkos - vedoucí skupiny
Pavel Drdla, Radek Zlesák, Richard Latislav,
Lukáš Německý, Miloslav Dvořák
Park u Ivana leden 2015 záři 2015 Bc. Zemanová, p. Hemza, p. Kamp
Lepší místo leden 2015   Ing. Havlík, p. Kadlec, Bc. Adlerová, p. Remarová, Mgr. Šedo, p. Steklý
Klafar II únor 2015   Roman Bukáček- vedoucí skupiny
Martin Zezula
Městská zeleň únor 2015 červen 2016 Jiří Hemza - vedoucí skupiny
Lucie Zemanová, Tomáš Kamp, Ondřej Bystřický, 
Marie Šustrová, Miloš Jahorný
Územní plán     Ing. Arch Psota, Ing. Řezníčková, Ing. Studený
Zelená páteř města     Bc. Zemanová, p. Hemza, Ing. Řezníčková

 

 

Volební období 2010 -2014

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu webu

Snažíme se web dělat nejlépe jak dokážeme. Může se ale stát, že nám nějaká chyba unikne. Pokud nám o chybě dáte vědět, dáte nám šanci ji odstranit. Děkujeme!