Mobilní průvodce „Žďár nad Sázavou město památky UNESCO“

Jedná se o aplikaci mobilního průvodce městem poskytovanou zdarma, která je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS.

Tento mobilní průvodce novou moderní a pohodlnou formou představuje zejména památku UNESCO – Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého a další atraktivity cestovního ruchu města Žďár nad Sázavou.

Mobilní průvodce obsahuje nejen informace o historii, kulturních a sportovních akcích ve městě, turistických cílech, jako jsou muzea a galerie, naučná stezka, památky a plastiky M. Olšiaka, informace o sportovním vyžití, přehledu ubytovacích zařízení, kontaktech na informační centra, ale jeho součástí také interaktivní mapa a v případě, že je Váš mobilní telefon vybaven zařízením GPS, dokáže Vás navigovat ke zvolenému cíli a informuje o současné vzdálenosti od ostatních atraktivit cestovního ruchu ve městě.

Průvodce slouží zejména jako praktický nástroj – můžete pomocí něj zavolat na uvedená čísla, spustit odkazy na webové stránky, zjistit otevírací doby a důležité kontakty a orientovat se ve městě pomocí mapy s vyznačenými body zájmu.

 

Mobilní průvodce lze stáhnout kliknutím ZDE

 

Další nespornou výhodou je možnost aktualizace kalendáře kulturních a sportovních akcí, přičemž bluetooth vysílač nabídne stažení nové verze průvodce, i když jeho předchozí verze je již instalována.

 

Ukázka mobilního průvodce v mobilních telefonech:

Tento průvodce vznikl za finanční podpory Kraje Vysočina
Tento průvodce vznikl za finanční podpory Kraje Vysočina