Hlášení městského rozhlasu ze 22.03. 2024

zveřejněno: 22. 3. 2024

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu.

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb oznamuje, že v souvislosti s úplnou uzavírkou části ulice Husova   od pondělí 18. března 2024 do odvolání, nejpozději však do 29. března 2024 dochází k následující změně ve vedení MHD: zrušeny budou zastávky MHD Nádražní a Dagmarky, náhradní zastávky jsou Strojírenská u Hajčmanů a Strojírenská u mostu.
Děkujeme za pochopení.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány: klíč od vozu, taška na kolečkách, finanční hotovost, svazek klíčů. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY:

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry informuje návštěvníky o změně půjčovní doby během rekonstrukce. Otevřeno je v pondělí od 13 do 18 a ve středu a v pátek od 9 do 18 h.

Knihovna Matěje Josefa Sychry vás zve na výstavu Cesty v nás. Tato netradiční výstava propojující fotografie Milana Šustra s básněmi Ivany Petrové, probíhá po celý březen a duben v Čechově domě.

Regionální muzeum zve na večerní kostýmované prohlídky Moučkova domu věnované 90. výročí muzea. Prohlídky se uskuteční v pátek 22. března a v sobotu 23. března. Čekají na vás čtyři scénky, které vám přiblíží zajímavé příběhy žďárských měšťanů. Místo na prohlídce je nutné rezervovat na telefonním čísle 776 372 155. Další informace najdete na webových stránkách www.muzeumzdar.cz.

Regionální muzeum na Tvrzi zve na interaktivní výstavu Divy fyziky. Výstava potrvá do 31. března. Expozice návštěvníkům hravou formou přiblíží přírodní vědy. Chybět nebude velký krasohled, laserové bludiště nebo optické klamy. Více informací a otevírací dobu najdete na webových stránkách muzea.

 

VÝLUKY:

 

KONEC HLÁŠENÍ