Hlášení městského rozhlasu ze dne 03.04.2024

zveřejněno: 3. 4. 2024

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb oznamuje, že v souvislosti s prodloužením úplné uzavírky části ulice Husova platí následující změny ve vedení MHD, nejpozději do pátku 5. dubna 2024 včetně: zrušeny jsou zastávky MHD Nádražní a Dagmarky, náhradní zastávky jsou Strojírenská u Hajčmanů a Strojírenská u mostu. Děkujeme za pochopení.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány: chytré hodinky, 2x svazek klíčů, platební karta, folie + doklady, peněženka bez dokladů + hotovost, peněženka bez hotovosti + doklady, folie + doklady. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY:

---

  

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry informuje návštěvníky o změně půjčovní doby během rekonstrukce. Otevřeno je v pondělí od 13 do 18 a ve středu a v pátek od 9 do 18 h.

Knihovna Matěje Josefa Sychry vás zve na výstavu Cesty v nás. Tato netradiční výstava propojující fotografie Milana Šustra s básněmi Ivany Petrové, probíhá po celý duben v Čechově domě.

Knihovna Matěje Josefa Sychry pořádá další setkání Čtenářského klubu, které se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna od 16.30 h v půjčovně knihovny.
Dubnové téma: Literatura našich sousedů.

Senior point knihovna ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou pořádá Zdravotní monitoring, který proběhne v pátek 5. 4. 2024 od 9:00 do 10:00 v Ateliéru U Sychry v Čechově domě.

Senior Point knihovna srdečně zve všechny, kteří pečují o své blízké, na setkání Svépomocné skupiny. Přijďte načerpat energii, setkat se s jinými pečujícími a na chvíli zapomenout na stres a každodenní starosti. Setkání se uskuteční v úterý 9. 4. 2024 od 9:00 do 11:00 hodin v Ateliéru U Sychry v Čechově domě.

 

VÝLUKY:

--- 

 

KONEC HLÁŠENÍ