Hlášení městského rozhlasu ze dne 11. 1. 2019

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Upozorňujeme, že vzhledem ke stávajícím klimatickým podmínkám nebude možno zajistit vývoz komunálního odpadu v obvyklém harmonogramu. Pokud tedy nebudou nádoby vyvezeny, budou při dalším vývozu mimořádně odvezeny i pytle, které budou v blízkosti popelnic. Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme na možné nebezpečí přemnožení kůrovců v lesích a tím vzniku škod na lese. Vyzýváme vlastníky lesů k neprodlenému prověření stavu jejich lesů. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

-----

Česká pošta, s. p. upozorňuje, že ve čtvrtek 17. ledna 2019 bude z provozně technických důvodů omezena otevírací doba poboček Žďár nad Sázavou 2 a 3. Otevřeno bude pouze od 8:00 do 11:00 hodin.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto a minulého týdne předány následující nálezy: dětská láhev, mobilní telefon a chytrý náramek. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na promítání dokumentárního filmu „Stát se tím, kým jsem byl“, které se uskuteční tentokrát ve středu 16. ledna 2019 od 18:00 hodin.

Kino Vysočina Vás zve v neděli 13. ledna 2019 od 14:30 hodin na animovanou komedii „Raubíř Ralf a internet“.

 

KONEC HLÁŠENÍ