Hlášení městského rozhlasu ze dne 12. 1. 2022

zveřejněno: 12. 1. 2022

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu

 

Z ÚŘADU:

Na základě milostivého léta se fyzickým osobám, které mají dluh vůči obci, kraji, státu, zdravotní pojišťovně, dopravnímu podniku apod. vymáhaný soudním exekutorem, naskýtá šance splnit svůj dluh zjednodušeným a hlavně finančně výrazně méně nákladným způsobem. Podrobnosti, jak milostivé léto uplatnit najdete na webu města. Dotazy směřujte na informační linku 770 600 800, nebo navštivte kancelář Člověka v tísni na městském úřadě, případně Občanskou poradnu Žďár.

Pro přepravu seniorů a zdravotně znevýhodněných občanů Žďáru a jeho městských částí je již v provozu Taxík Maxík. Taxi jezdí od pondělí do pátku v době od 7:00 do 15:00 hodin. Jízdy je třeba objednat den předem na telefonním čísle 771 227 000. Cena jedné cesty je 50,- Kč. Službu provozují Sociální služby města Žďáru nad Sázavou, příspěvková organizace.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad Žďár nad Sázavou, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány baterie do vysílačky, platební karta, brýle a svazek klíčů. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu fotografií 60. výročí Fotostřediska Havlíčkův Brod, která je umístěna v Čechově domě a v Galerii u Sychry do konce ledna 2022.

 

VÝLUKY:   

---

 

KONEC HLÁŠENÍ