Hlášení městského rozhlasu ze dne 13. 6. 2018

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb oznamuje, že do 29. června 2018 jsou změny ve vedení MHD, a to z důvodu úplné uzavírky části ulice Strojírenská v úseku od kruhové křižovatky „U Ivana“ po odbočku do ulice Dvořákova. Linky vedené ulicí Strojírenskou ve směru na autobusové nádraží jsou vedeny po objízdné trase ulicí Dvořákova bez omezení obslužnosti zastávek. Linky vedené ulicí Strojírenskou ve směru od autobusového nádraží jsou vedeny po objízdné trase ulicemi Nádražní, Husova a 1. Máje. V tomto směru jsou zrušeny zastávky MHD Strojírenská u Hajčmanů a Strojírenská u mostu. Náhradní zastávky jsou Nádražní (u pošty) a Dagmarky. Totéž vedení spojů platí i pro veřejnou linkovou dopravu s tím, že náhradní zastávkou za zrušenou Strojírenskou u Hajčmanů je Nádražní (u pošty).

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

Vodárenská akciová společnost oznamuje, že bude přerušena dodávka vody ve čtvrtek 14. června 2018 od 6:30 do 13:00 hodin pro ulici Revoluční č. o. 7 – 9, 11 – 15, 16 – 22.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: dámské tričko, dětské sluneční brýle a svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Kino Vysočina Vás zve ve čtvrtek 14. června 2018 od 19:30 hodin na francouzský dokument „Bratři Lumiérové“.

 

KONEC HLÁŠENÍ