Hlášení městského rozhlasu ze dne 15. 6. 2022

zveřejněno: 15. 6. 2022

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu

 

Z ÚŘADU:

Oblastní charita Žďár i nadále organizuje materiální sbírku pro Ukrajinu a sbírku školních potřeb pro děti. Věci je možné odevzdat každé pondělí, v době od 15:00 do 17:00 hodin v garážích ve dvoře za budovou Městského úřadu Žďár nad Sázavou.  Aktuální seznam potřebných věcí najdete na webu Oblastní charity Žďár.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že od soboty 18. června 2022 do odvolání, nejpozději však do 30. 11. 2022, dojde v souvislosti s uzavírkou ulice Jamborova k následujícímu opatření v MHD:
-zrušena bez náhrady bude zastávka MHD Jamborova. Nejbližší zastávky jsou Novoměstská a Neumannova.
Pro dotčené linky MHD budou vydány výlukové jízdní řády, může dojít k úpravě časových poloh některých spojů. Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme občany, že již uplynula splatnost poplatku za komunální odpad. Poplatek lze uhradit na pokladně Městského úřadu Žďár nad Sázavou nebo bezhotovostním převodem. V případě dotazů nebo žádostí o splátkový kalendář kontaktujte odbor komunálních služeb.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad Žďár nad Sázavou, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány svazky klíčů, dva klíče, přenosná karta ZDAR a zadní stěrač. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. Patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

Společnost EG. D, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21.6.2022 od 7:30 do 17:30, vypnutá oblast trafostanice Žďár Holoubek č. 704541(ul. Jamská 2528/71 – v areálu průmyslové zóny), ul. Brněnská – lokalita u benzinové čerpací stanice č. or. 46, Ampo č. 43, Gallpro, nábytek č. or. 49, World č. o. 53, č. o. 47), chatová lokalita Krejdy, samota Bartačky č. 310, ul. Brněnská. 

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu fotografií Aleny Češkové „SOULad“, která je  umístěna v Čechově domě do konce června 2022.

Dále Vás Knihovna Matěje Josefa Sychry srdečně zve na výstavu fotografií „Santini hledáčkem fotoaparátů“ členů Fotoklubu Vysočina, která je umístěna po celý červen v Galerii u Sychry.  Výstava je realizována za podpory Města Žďár nad Sázavou.

Až do konce června je v Knihovně Matěje Josefa Sychry v dospělém oddělení umístěna výstava The Tap Tap načerno.

Kino Vysočina bude 16. 6. 2022 promítat komedii z prostředí dobrovolných hasičů „Kdyby radši hořelo“.

 

 

KONEC HLÁŠENÍ

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.