Hlášení městského rozhlasu ze dne 24. 4. 2019

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

---

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

 

Město Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu č. 11 na ulici Revoluční č. p. 1829. Na tomto bytě není v době vyhlášení záměru přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba. Přihlášky je možné odevzdávat do 2. května 2019 do 12:00 hodin. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: 2x svazek klíčů. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři finančního odboru v 1. patře městského úřadu, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Město Žďár nad Sázavou Vás zve na tradiční žďárskou filipojakubskou noc, která proběhne v úterý 30. dubna 2019 od 17:30 hodin v areálu na sídlišti Libušín. Pro děti bude připravena soutěž a večer bude zakončen koncertem a ohňostrojem.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve do Galerie u Sychry na výstavu fotografií Filipa Zvěřiny „Yorkshire – kraj, kde se zastavil čas“.

Kino Vysočina Vás zve zítra 25. dubna 2019 od 16:30 hodin na italský dokument „Monetovy lekníny – magie vody a světla“.

 

KONEC HLÁŠENÍ