Hlášení městského rozhlasu ze dne 24. 7. 2019

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

V informační kanceláři MěÚ Žďár nad Sázavou je možné si zdarma vyzvednout sadu tašek na tříděný odpad. Podmínkou pro vydání jedné sady na domácnost je předložení občanského průkazu s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že do pátku 26. července 2019 je z důvodu opravy vozovky na ul. Libušínská přesunuta zastávka MHD Libušínská o cca 40m směrem k hotelu Jehla.

Město Žďár nad Sázavou Vás zve v rámci projektu Aktivně pro Žďár na letní cvičení na Farčatech, a to každé úterý a středu od 18:00 hod. V úterý si můžete zatančit zábavné tance všech stylů a středy jsou věnované cvičení a posilování. Cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

Do 28. července 2019 probíhá celková odstávka horkovodní soustavy, během které jsou přerušeny veškeré dodávky tepelné energie, vč. teplé užitkové vody.

Do 30. července 2019 probíhá pravidelná odstávka Relaxačního centra a to z důvodu odstávky horkovodu v celém městě.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: svazek klíčů, chytré hodinky, karta zdravotního pojištění, obal + karty a platební karta. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři finančního odboru v 1. patře městského úřadu, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

---

 

KONEC HLÁŠENÍ